Náš ateliér


.. nabízí pro fotografa nepřeberné možnosti pro focení. Díky kontrolovatelnému světelnému prostředí a profesionální zábleskové technice lze v našem Studiu fotografovat specifické témata, styly a nápady. Studio je uzpůsobeno pro další aktivity a to i s větším počtem lidí. Devizou je klid na práci, soukromí a příjemné prostředí...

  

Fotografujte profesionálně - pronajměte si náš ateliér!

Fotíte, máte svou klientelu a chcete jim nabídnout víc? Nabídneme Vám profesionální techniku, zázemí i soukromí pro Vaši práci.

- K dispozici máte prostor s rozlohou cca 170m² (140m² samotné studio) včetně WC, sprchy (k dispozici ručníky, župany, kosmetika ...), prostoru pro vizáž, šatny atp.
- Dostupnost 24 hodin denně, 365 dní v roce. Rezervaci je možné provést pomocí webového On-Line rezervačního systému ( Link zde ), nebo telefonicky na tel. 603 383 152
- Tiché a příjemné prostředí a samozdřejmostí je i naprosté soukromí a diskrétnost.
- Dostupnost MHD a pokud přijedete autem, možnost bezproblémového parkování přímo u ateliéru
- Dle potřeby zajistíme asistenci při nastavování světel i při samotném focení


Wifi Přístup k internetu je zabezpečen pomocí WiFi v celém prostoru Studia.

Fototeliér FotoHome.cz Fototeliér FotoHome.cz

Co Studio FotoHome nabízí:


Největší profesionálně vybavený fotoateliér v okolí
 • Snažili jsme se o co nejzajímavější prostředí pro fotografování. Samotné Studio má rozlohu 140m², zázemí pak dalších 30m² ! Ve Studiu je optimální prostředí na focení i v přirozeném světle díky velkým oknům po celé šířce ateliéru (cca 25m). Samozdřejmost je kompletní výbava zábleskové techniky Švýcarské značky Elinchrom a široké foto příslušenství.
  Máme vyhrazený a vybavený prostor pro vizážistku, k dispozici je kompletní sociální zařízení včetně sprchového koutu. U vstupu je barový pult pro případnou přípravu / servírování pohoštění.
Dostupnost
 • I když se Studio nachází v centru Havířova (cca 300m od Hlavní třídy) je umístěno v klidné a příjemné lokalitě. Výborná a jednoduchá je dostupnost jak MHD, tak i autem. Parkování je možné přímo před studiem. Optimální je i dostupnost z okolních měst jako Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Orlová atd. Zde se dojezdový čas autem pohybuje cca 15-20 min.
Technické foto vybavení
 • Na naší fotografické cestě jsme se poučili, že pokud nemáte potřebnou a kvalitní techniku, neustále improvizujete a výsledek stejně není ideální. Vybavili jsme proto naše studio profesionální technikou švýcarské značky Elinchrom. Volba této značky se ukázala jako správná a díky spolehlivosti, krátkým časům nabíjení mezi jednotlivými záblesky (0,3s) a velmi krátké době hoření (Flash Duration) jsou silným pomocníkem pro naše focení. Celý zábleskový systém je navíc ovladatelný (výkon, pilotky atp.) přes počítač, tablet, nebo i mobilní telefon co ušetří spoustu energie a času když je potřeba něco přenastavit. Zábleskovou techniku jsme doplnili širokou škálou modifikátorů světla (softboxy, reflektory, BeautyDish atd.) tak aby bylo možné fotit vše co je potřeba.
Zázemí
 • Snažíme se nabídnout nejen zázemí pro samotné fotografování, ale i příjemné prostředí kolem. Ve studiu je k dispozici automat na Presso, kávovar (DolceGusto), je připravena nabídka chlazených balených nealko nápojů (voda, CocaCola, minerálky, nealko pivo atp.). Je možné si uvařit teplý čaj (velký výběr samostatně balených čajů), nebo si připravit instantní kávu.
  Ve studiu najdete televizi, domácí kino s možností přehrávání MP3 souborů (např. z telefonu) které určitě dokáže oživit atmosféru při focení i mimo něj. Přímo na hlavní Stage je k dispozici navíc systém aktivních reproduktorů (2+1), kde po připojení Vašeho telefonu, nebo MP3 přehrávače (Jack 2,5mm) si můžete pustit svou oblíbenou hudbu při focení. V prostorách studia je volně přístupný Internet prostřednictvím Wifi i kabelové přípojky.
Hlavní Backstage
 • Připravili jsme na focení dostatečný prostor kde základní je bílé prostředí 6m široké s nekonečným pozadím. Nabízí dostatečný prostor k nafocení i větší skupiny lidí, pohybové fotografie (balet, Street Dance, gymnastika atp.). Pokud potřebujete jiné pozadí máte možnost si stáhnout od stropu 2,72m široké a 6m dlouhé Vinylové pozadí (černé, šedé, bílé). Vinylové pozadí jsme zvolili s ohledem na jednoduchou údržbu a životnost. Nekrčí se, není náchylné na mechanické poškození, dá se i zašpinit a pak jednoduše omýt. A co je hlavní.. je matné a neodráží světlo.
Budoir a Glamour Backstage
 • Tématicky zajímavé focení pro které je potřeba i vhodné prostředí. Připravili jsme inscenované prostředí, které je pro focení daného témata přizpůsobeno. Zvolili jsme světlé prostředí, nainstalovali postel s doplňky a kolem závěsy aby doplnily atmosféru. Fotit se dá buď se záblesky, nebo díky tomu, že je prostor umístěn u velkého okna nabízí se možnost využít při focení i přirozené denní světlo (Daylight).
.. prostě fotit se dá všude
 • A není to jen o focení s pozadím. Studio nabízí na své rozloze neomezeně možností. Celý prostor studia je koncipován tak, aby bylo možné připravit si vlastní místo pro focení. K dispozici jsou sedačky, židle, stolky, postel atp. Vše je mobilní a lehce uzpůsobitelné potřebám fotografa. Zajímavé fotografie nabídnou i okna a zdi samotného studia....

Studio je vhodné i pro další činnosti:

Workshopy
 • Pořádání různých workshopů a to nejen fotografických.
Školy a zájmové kroužky
 • Využijte našich prostor k výuce žáků, nebo fotokroužků atp.
Školení a komerční prezentace
 • Nabízíme možnost pronájmu prostor i ke školení např. zaměstnanců nebo obchodních partnerů. Prostory jsou vhodné i pro různé prezentace výrobku a služeb pro uzavřenou skupinku lidí.
   Cena za pronájem prostor pro jiné účely než fotografování je individuální s ohledem na požadovaný čas, četnost a rozsah akce. V případě zájmu vypracujeme na základě Vašich propozic cenovou nabídku.


Kde najdete naše Studio:
Místní 355/3, Havířov - Město
GPS souřadnice: 49.784091N, 18.428430E

Jak se k nám dostat:
Fototeliér FotoHome.cz
- MHD, zastávka "Město - Obchodní dům Elan / Dělnická"

Fototeliér FotoHome.cz
- MHD, zastávka "Město - Radnice"

Fototeliér FotoHome.cz
- AUTO, Rudná směr od Ostravy"